[]

Aşağıdaki Almanca metni tercüme edebilir misiniz?

Ich finde dich interessant und anziehend, deine Intellektualität und deine soziale Ader beeindrucken mich. Auch wenn du schreckhaft bist wie ich, kann ich das verstehen, denn ich bin auch ein Fisch. Du bist eine begehrenswerte und tolle Frau, ich habe jede Sekunde unseres online kennenlernens genossen.
 
Sizi ilginç ve çekici buluyorum, entelektüelliğinizden ve sosyal çizginizden etkilendim. Benim gibi korkmuş olsan bile anlayabiliyorum çünkü ben de balıkım. Siz arzu edilen ve harika bir kadınsınız, sizi her saniye çevrimiçi olarak tanımaktan keyif aldım.

Imza: Google Translate

Saka maka guzel cevirdi.
  • crown  (12.02.20 01:31:56) 
Seni ilginç ve etkileyici buluyorum. Entellektüelliğin ve sosyal yönün beni etkiliyor. Benim gibi ürkek olmanı dahi anlayabiliyorum. Çünkü ben de balık burcuyum. Çekici (arzu edilen) ve müthiş bir kadınsın. Online tanışmamızın / tanışıklığımızın her saniyesinden zevk aldım.


  • reactionic  (12.02.20 01:40:52) 
Google translate de Almancadan İngilizceye çevirdim ben de ama bir de dili biren birilerine sorayım dedim.


  • epistemic_regress  (12.02.20 01:49:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.