Ankara'da kartpostal bastirilacak yer önerisi?

Merhaba arkadaşlar

Ankara'da çektiğim fotoğrafları kartpostal olarak bastırabileceğim bir yer var mı? Kızılay' da fotokopici özalitçi tarzı bir yere sorduğumda normal fotoğrafi kartona basıp çıkarttıklarıni ve arkadaki adres alıcıya not gibi kısımlarının olmayacağını dedi adam. Ben daha önce hiç kartpostal bastırmadım ve arkası düz beyaz bir kart da yollamadım. Bu şekilde gönderiliyor mu? Yani illa ki pul yeri vs olması gerek diye düşünüyorum yanılıyor muyum?
Daha önce kartpostal bastıran varsa nelere dikkat etmeli? Ankara için yer öneriniz olursa şahane olur. Tercihim Kızılay tarafı olur ama başka yerler de makbule geçer.

Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

metroya biniyosun.

akm durağında iniyosun.

metrodan çıkıp solundaki "dijital matbaa"lardan herhangi birine giriyosun.
  • edgenabby  (04.02.20 22:26:11)
Metroya binmeden önce Sakarya caddesindeki gözde color da bi sansını deniyorsun..

  • primetime  (05.02.20 00:49:45)
gözde color vs. uğraşmaz.

uğraşsa da x liralık işi 3x liraya yapar.

metroya biniyosun.
  • edgenabby  (05.02.20 05:46:05)