[]

42" FullHD Led TV ne kadara satılır?

daha büyük boyutlu tv aldığım için elimde kalan LG marka 5 sene önce aldığım bir TV var 42" ve fullhd. şu ana kadar hiç sorun çıkarmadı. smartı var uydusu yok.

bu tvyi ne kadara satabilirim sizce?


 
Diğer özelliklerine de bakmak lazım. Tam modeli nedir?

Ben maks. 1000 lira diyorum.
  • himmet dayi  (27.01.20 09:19:42) 
panel önemli.

ips mi va mı?

kozmetiği ne durumda bu da önemli.

1000 gibi gider diye düşünüyorum ben de.
  • a darkness coming  (27.01.20 09:26:35) 
1 hafta önce 40 inç aynı özelliklerde samsung tv'yi 1000TL'ye sattım letgo'dan. 1 saat içinde falan sattım.


  • mutantking  (27.01.20 10:47:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.