[]

Acil! Kedi Ilaci "Mutian" nerden buluruz?

arkadasin fip hastasi kedi icin ariyoruz.

istanbul-ankara olursa sevinirim.


 
internette 160 dolarlık bir fiyat gördüm gözlerime inanamadım. vitamin mineral aminoasit karışımı bir şey bu.
bu parayı hayvanın hospitalizasyonuna yatırmak daha mantıklı olur. fip ölmeden kesin teşhisi koyulamayan bir hastalık. o yüzden fip olmama ihtimali hala var. fip değil ise hospitalizasyon ve düzenli tedaviler ile kurulma şansı var. gerçekten fip ise malesef kurtarılamaz.

  • eofdred  (24.12.19 22:32:33) 
buraz arastirdim da ilacin web sitesi 2 ay once kurulmus. web sitesinden yazinca kadinin adresini kocasinin adini falan veriyor evet bizden aldi diyorlar. gidince verecekleri sey de isimsiz bir sisede 10 damla su. ne oldugunu anlamana da imkan yok. (adres: curefip.com )

tertemiz bi tezgah gibi geldi, vazgecirdim almaktan.

bi gun arayan olursa diye kalsin burda.
  • brkylmz  (24.12.19 23:11:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.