[]

outdoor ayakkabı tavsiyesi

selam galyalılar. şöyle spor ayakkabıdan öte bottan beri bir ayakkabı arıyorum. yalnız bütçemin max. 250 tl olması yüzünden salomonlar columbialar falan hayal. bu koşullar altında tavsiye edebileceğiniz;

1) zemine iyi tutunan ve yağ gibi kaymayan,
2) su geçirmezlik özelliği bulunan

bir ürün var mıdır?

teşekkürler.

 
scooter, ben 2011 senesinde aldım valla kaç sene oldu hala giyiyorum, ne deforme oldu, ne yırtıldı, çok sağlam çıktı.

benim botun dışı nubuk gibi. kar suyu dışında çok derin suya girmezsen geçirmez.

ikincisi geçen decathlonda gezerken decathlonun botlarına baktım. dışı bez gibiymiş. yanımdaki arkadaş bez ama hem çok hafif hem su göçeirmiyor hem de çok sıcak tutuyor dedi. o da 3 senedir hem dışarda hem de sanayide çalışırken giyiyormuş.

kinetix'in de güzel ve uygun fiyatlı çok modeli var.
  • hem şişko hem deli  (16.12.19 09:12:00 ~ 09:14:51) 
Daha ziyade nokta atışı bir model tavsiyesi olursa şükela olur.


  • nohut  (16.12.19 16:08:23) 
Ben kardeşime geçenlerde şunu aldım. Kardeşime sorduğumda memnun olduğunu dedi. Gerçi benim aldığım avcılık ayakkabısı diye geçiyor ama outdoor kategorisine ne denli dahil bilemedim. Ayakkabı şu:
www.decathlon.com.tr

  • Amaranta ursula  (16.12.19 16:17:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.