[]

"Bağlı Google Hesabınız için güvenlik uyarısı" ne demek

"..........@gmail.com" hesabınız, "..........@gmail.com" için kurtarma e-postası olarak listeleniyor. Bu hesabı tanımıyor musunuz?

diye bir mail geldi. nedir bu hiçbir şey yapmadım ama yapmak mı lazım? başımıza bir dert açılmasın diye linki tıklamadım.


 
ikinci yazan mail adresi seni kurtarma maili olarak eklemiş. bildiğin bir mail değilse aşağılarda link olmalı ona tıkla tanımıyorum bu hesabı diye


  • kablelvuku  (06.12.19 17:16:32) 
Eşine, anana, babana, çocuğuna vs gmail adresi alırken kurtarma hesabı olarak mail adresini vermiş ve unutmuş olabilirsin.

Şimdi de o kişi başka bir cihazdan girmeye çalışıyor ya da şifresini unuttuysa bildirim gelmiştir.

Mail adresini tanımıyor musun?
  • John Bloor  (06.12.19 17:19:41) 
hayır tanımıyorum. ama isimlerimiz aynı :)


  • naksidil  (06.12.19 17:30:36) 
Evet link var. ama tıklamadım. virüs falandır belki deyu.


  • naksidil  (06.12.19 17:31:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.