Araç Haciz & Maaş Haciz

Merhabalar,

2015 yılında hem maaşımın 4 te 1 ine haciz konulmuştu, hem de aracımı polis alıp götürdü ve sonra açık arttırmayla satıldı.

Bu 2 konuyu belgelemem lazım ama e-devlette nasıl arayacağımı bulamadım. Hangi kurumla görüşmeliyim bilen var mı?

Teşekkürler,

UYAP'tan bakabilirsiniz:

vatandas.uyap.gov.tr

Sol menüde dosya sorgulamadan Dava Türü İcra seçip detaylara bakabilirsiniz. SAfahat ve evrak bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
  • hakiki ssg  (15.11.19 11:37:29)
@hakikissg : ilgin için teşekkür ederim. Ancak buradan bulabildiklerim sadece ödemesini yaptığım masraflar. Bahsettiğim kalemleri göremiyorum.

  • Nocturne  (15.11.19 11:55:34)
maaşınıza gelen haciz müzekeresini evraklardan görmeniz lazım. O orda kesinlikle olmalı. Geldiği tarihi hatırlıyorsanız illa ki orada olmak zorunda.

Araç konusuna hiç rast gelmedim. Ancak ilgili icra dosyasının eklerinde bu da olmalı. Çünkü bununla ilgili bir yazılı karar mutlaka vardır.
  • hakiki ssg  (15.11.19 12:41:09)
vatandaş portal üzerinden açıp dosya sorgulamadan evrakları görebilirsiniz. ancak bunu telefondan değil pc den yapabilirsiniz. bazı androidlerde gördüm ama hangileri bilemiyorum.

  • ground  (15.11.19 13:13:41)
@hakikissg: tamam tekrar kontrol ediyorum.

@ground : Zaten PC'den kontrol ediyorum. Dosya sorgulamadan evrakları nasıl görebilirim?

Tekrar ilgilnize teşekkürler arkadaşlar.
  • Nocturne  (15.11.19 13:20:52)