Yorgan olarak nasıl bir şey kullanıyorsunuz?

Bende eski bir yorgan var yataş'ın. Baya ağır ve bir yere sığmıyor.

Hem modern hem ısıtan bir yorgan olarak ne önerirsiniz?

madame coco'nun bir yorganini kullaniyoruz, esim terliyor ben usuyorum. yatas'a bakicaz biz de :/

  • the end of time  (14.11.19 15:34:32)
Babaanne yorganı sağolsun annem yünden doldurmuş sıcacık tutuyor ağırlıktan kaymıyor .D

  • denklemci  (14.11.19 15:35:47)
internetten ozel dikim yun yorgan aldim. mis gibi, sicacik. ufalsin istiyorsaniz mecbur sentetik dolgu olacak. yatas'tan devam edebilirsiniz.

  • jimicik  (14.11.19 15:44:22)
şimdi linç gelebilir ama kaz tüyü yorgan var bizde. hafif ve sıcak tutuyor.

  • contavolta  (14.11.19 15:54:22)
geçen ay yataş'tan anti-stress yorgan aldım. diğer elyaflar çok ince olduğu için yorgan kılıfının içinde kayboluyor. anti-strsss biraz daha kabarık, varlığını hissediyorsun. epey de sıcak tutuyor. ondan önce ikea kullanıyordum, yataş daha iyi.

  • sir gawain  (14.11.19 15:59:50)
işbir yataktan alışveriş yaptığımızda bize Quallofil- Air Allerban isimli bir yorgan hediye etmişlerdi çok memnunuz, bir de taç'ın pamuk ya da kaz tüyü yorganlarını tavsiye ederim, hem çok hafif hem de güzel ısıtıyor.

  • isyankar tosbaga  (14.11.19 17:30:17)
yataş çok başarılı. terletmiyor kesinlikle, üşümüyorsunuzda.

  • sinematikcrop  (14.11.19 21:22:56)
www.yatasbedding.com.tr
Bunun çift kişiliğini kullanıyoruz ve memnunum. Oldukça hafif ve yer kaplamıyor.

  • solenkol  (15.11.19 09:48:47)