[]

Karadeniz balıkları

Karadeniz’i ziyaretimizde hangisini deneyelim ? Balık türlerinden anlamam ama Marmara denizine göre dene dediğiniz balık türleri nelerdir ?
 
bu seneki hamsi çok güzel. palamut da önerirdim fakat bu sene palamut yok ya da çok az. bütceniz iyiyse tekir de güzeldir.


  • false pretension  (26.10.19 17:37:43) 
  • late viper  (26.10.19 22:40:28) 
tirsi diye bi balik var izgarada muthis oluyor ama cok kilcikli iyi yapan bi yer bulmaniz lazim. Mezgit, sari kanat, istavrit klasik baliklar. taze kalkan deneyebilirsiniz ama fiyatini sorun.


  • 1917  (26.10.19 22:50:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.