Kizlar etkinlik grubu kuralim mi?

Merhabalar,
Ne demek istiyorum biraz acayim. Daha onceki duyurularimdan da belki hatirlarsiniz. Erkek arkadasimin 15-20 kisilik bir arkadas grubu var, sadece erkek ve toplanip nargile iciyorlar. Onlara dahil olabilirim istesem ama dumanalti o ortam pek bana gore degil ki hepsi erkek dolayisiyla pek hitap etmiyor bana. Disari ciktiginda bazi geceler cok gec geliyor ve kendimi cok yalniz hissediyorum. Bunun bir sebebi de cok arkadasimin olmayisi ve olanlarin da zamanlarinin cok kisitli olmasi
Benim de aklima burada bir etkinlik grubu olusturmak geldi. Sinema olur, tiyatro olur, yuruyus olur ya da sadece sohbet etmek icin bile bulusabiliriz. Gruba isteyen yazar ve musaitligi olan da katilir. Buna bdnzer bir seyler yapsak olur mu? Ne dersiniz? Onerilerinizi bekliyorum

Edit: Sehir Istanbul
Edit2:Erkek arkadaslari gruba kabul etme taraftari degilim. Kiz kiza olsun:)

Himm, bunu dusunmemistim. Isterseniz bana atin mesaj ile, ben bir whatsapp grubu olusturup, sizleri ekleyeyim. Oyle daha saglikli olur gibi:)

  • balpolen  (23.10.19 16:19:53)
Şehir niye yazmiyorsunuz ben onu merak ettim.

  • prizmatik  (23.10.19 16:20:41)
Hangi şehir? ve telegram olsun derim. herkes telefonunu paylaşmak istemeyebilir.

ha bi de nargileye gidilmeyecek di mi? rezillik çünkü :)
  • lcha  (23.10.19 16:22:33)
Evet, sehri unutmusum. Telegram bende yok ve telefon taraftariyim, daha samimi geliyor.

  • balpolen  (23.10.19 16:31:33)
Oje sürüp ağda yapmayacaksak ben gelmem.

  • superfluid  (23.10.19 17:01:53)
güzel fikir, belki de sağlam dostluklar ediniriz. varım efenim.

  • tabirimekruh  (23.10.19 17:20:17)
Harika fikir. Ankaradayım ben:)

  • entegre  (23.10.19 18:25:37)
(git: youtu.be )

Bizi neden disladiniz ))):
  • bir3iki7  (23.10.19 19:30:32)
@entegre cogunluk istanbulda gibi ama mesaj atarsan seni ekleyebilirim:)

  • balpolen  (23.10.19 19:37:04)
Sinema, tiyatro, konser degisik yemekler vs takilicaksak bence guzel sistalar <3

  • hindistan cevizi  (23.10.19 20:07:10)
Ben de tam olarak aynı durumdan muzdaribim keşke Ankara'da da olsa :(

  • jacque  (23.10.19 20:20:32)
Kizlar merhaba, katilmak isteyenler telefon numaralarini ozelden paylasirlarsa gruba ekleyebilirim:)

  • balpolen  (23.10.19 23:29:33)
Ankara-istanbul diye ayrı grup oluştursak daha iyi. :)

  • entegre  (24.10.19 10:48:18)
@entegre sen de ankara icin bir duyuru acabilirsin:)

  • balpolen  (24.10.19 11:03:21)
beni de alin beni de alin

  • kahramanikarus  (24.10.19 11:11:32)
@kahramanikarus telefon numarani
mesaj atarsan ekleyebilirim:)

  • balpolen  (24.10.19 12:03:22)