Kimsenin bilmediği sırrınız var mı?

İlla ki vardır. Hem de birden fazla. Peki anlatmaya cesaretiniz var mı?

  • sinek kral  (13.10.19 01:08:01)
evet var, anlatacak cesaretim de var ama karşımdakiler yargılayacağı için başım ağrısın istemem. zaten herkes her şeyi bilmesin. mesela arkadaşımın götünü parmakladığını öğrenmiştim, tek bana anlattı, peki bu sır bana ne kazandırdı? hiçbir şey.

  • bezgin adam  (13.10.19 01:18:45 ~ 01:36:27)
Evet var. Yalnızca beni anlayacağınj düşündüğm birine anlattım. O kişi de rustu ve benden binlerce km uzaktaydı. Anlatınca normal olmasa da dünyayı yerinden oynatacak kadar büyük bir şey olmadığını fatk ettim. Bana iyi geldi ama o günden sonra kimseye söylemem en azından şimdilik. Etrafımdaki insanlara anlatıp, kendimi daha fazla üzüp en yakınıma bile koz vermek istemem.

  • anarsika  (13.10.19 01:27:00)
düşündüm de, sırrım yok galiba.
ama bazı kişilere ya da olaylara karşı bahsetmediğim, anlatmadığım duygularım ve düşüncelerim var.

  • blatta hiberna  (13.10.19 01:28:56)
@anarsika, anlat kimse yargılamaz snei bırda. Hatta burası türkiye ortalamasının baya üzerinde farklı düşüncelere adil davranmak konusunda.

@blatta, anlat bizden çıkmaz :)
  • [GODDARD]  (13.10.19 01:32:56)
Kimsenim bilmediği sirrimi kimseye anlatmadigim icin kimse bilmiyordur zaten. Yani anlatmayacagim seydir.

  • stavro  (13.10.19 09:59:04)
var. anlatmaya cesaretim olsaydı anlatırdım :)

  • asisamus  (13.10.19 12:25:25)
Var, benim disimda kimseyi ilgilendirmedigi ve hayatlarini etkilemeyecegi icin de anlatmadim, cesaretle ilgili degil.

  • kassiopeia  (13.10.19 13:13:47)