[]

ezhel & Murda - Aya

her yerde çalıyor bu şarkı ama ne diyo bu gençler bu şarkıda arkadaş?
birden fazla dil var anladığım kadarıyla.
hayır sözlere de baktım, hiçbir şeye oturtamıyorsun.

var mıdır bir matematiği bu şarkının?
yoksa yine rapçi gençler kendi aralarında takılırken "lan bunu şarkı yapak ya kanka" mı demişler?

edit: ceza yazmışım yanlışlıkla. ezhel olduğunu biliyordum. düzelttim.

 
aptalca bir şarkı işte, bir anlamı yok. bir de bunları sagoyla karşılaştıranlar var, şu anki sago bile bunlardan kat kat iyidir.


  • candide  (11.10.19 12:04:14) 
ceza böyle şarkı yapmaz başkan :( vizyonsuz ezhel tatavası bu...


  • Tears of Devil  (11.10.19 12:09:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.