Böyle orman sokak yol var mı yürünecek

Soğuk bir hava hayal edin. Yağmur kar yok ama soğuk. Orman içinde yürüyüş yolu var. Sonbahar habercisi turuncu yapraklar düşüyor yollara.

Abi böyle bi yer var mı anadolu yakasında. Yürüyüş yapmak istiyorum. Gidicem arabayla park edip yürücem. İçimde ukde ya. Hani böyle olur ya ağaçlar yolun kenarlarında başka hiçbir şey yok. Araba dükkan kalabalık yok. Yürüyüş sadece.

Ben cuma cts pzt bostancı-caddebostan sahil yürüyorum. Ama hep böyle bir şey istemişimdir. Neresi vardır anadolu yakasında nereye gidilir. Tempolo 1.30 saat yürüyorum çıktığımda.

Thx.

goo.gl

Beykoz korusu
  • liberal  (09.10.19 09:23:09 ~ 09:24:10)
hidiv kasrı. gözümde direkt orası canlandı, otoparkı da var.

  • dostlarorkestrasi  (09.10.19 09:57:02)
izmir'de balçova termal otelin içinden girilen yürüyüş yolu da bu şekilde. çınarlar yaprak dökmeye başlayınca, yağmurların canladırdığı derelerde, suyun üzerinde de bolca kuru yaprak oluyor. soğuk esintiye karışan bu nemli yaprak kokusu en sevdiğim şeylerden.

gaiadergi.com
  • hasmetizm 2046  (09.10.19 10:16:37)
Hidiv kasrı+1

  • old possum  (09.10.19 10:29:34)
Polonezkoy

  • chavezding  (09.10.19 10:57:43)
florya atatürk ormanı.

  • sinek kral  (09.10.19 14:21:06 ~ 14:22:15)
Hidiv kasrı söylenmiş ama burası çok kısa bir yol -bana göre-. Oraya umut bağlamayın demek için geldim :)

  • silverleaf  (09.10.19 16:08:05)