Kıbrıs Ercan Havalimanı'ndan Girne'ye ulaşım

Duyduğuma göre Kıbrıs'ta taksi ile transfer çok pahalı imiş, ekim ayında bir kongrede görev alacağım. Otel Girne'de, Ercan Havalimanın'dan Girnedeki otele en uygun fiyatlı nasıl ulaşabilirim bilen var mı? yada taksi ile ulaşım için önereceğiniz bir numara isim olur mu? kongre inanılmaz yüksek fiyatlar talep ediyor kendi shuttle hizmeti için.

Lefkoşa merkezinden(otogar) Girne'ye dolmuşlar var. Pahalı değil. Ama havaalanı lefkoşa arası geçiş nasıl bilmiyorum.

  • birşeylersoracağım  (01.10.19 15:22:35)
Girne"ye kibhas gidiyor turkiyedeki havas gibi düşün ama Girne girişte bırakıyor. Otelin mesela çok disaridaysa yine işini görmez.

  • cedex  (01.10.19 15:24:31)
direkt otelle iletisime gecip sordunuz mu? onlar surekli kullandiklari icin uygun fiyat verebilirler.

  • brkylmz  (01.10.19 15:29:03)
Kibhas ile kendini girneye at. Oradan taksi ile devam

  • infernalcadre  (01.10.19 15:34:35)
Kıbhas. Bence araba kirala ama. Arabasız tuvalete bile gidemezsin kıbrısta

  • Delay Fuze  (01.10.19 19:07:53)
Kıbhas - kibhas.org

Havaalanından çıkınca hemen solda Kıbhas ofisi var, Girne otobüsüne binin 22,50 TL'ydi en son yanlış hatırlamıyorsam. Girne'de dolmuşların olduğu yerde iniyorsunuz, oradan Kıbrıs'taki tüm otellere dolmuş kalkıyor.
  • captainimsi  (02.10.19 09:52:05)