[]

Ücretli Öğretmenliğin İstifa Onayı İlçe Millî Eğitimden Alınabilir mi ?

Müdürle İyi Ayrılmadı iseniz ve
Okula Geri Dönmek İstemiyorsanız ,
Aynı İşi İlçe Millî Eğitimde de
Görebilir misiniz ?

 
net yanıt veremeyeceğim. çıkarım. bence silsile denilen prosedürden dolayı göremezsiniz.


  • sanat guresi  (27.09.19 20:32:05) 
İstifa onayı diye bir evrak çeşidimiz yok. Okul XXX şu tarihte okulumuzdaki görevinden ayrılmıştır diye ilçe mem'e yazar. Maaş ve yeni öğretmen düzenlemesini zaten ilçe yapar, ilçe ha tamam onayladım istifayı diye yazı yazmaz. Siz ilçe'ye gidip okulunuzun yazdığı görevden ayrılma yazısını rica edin.


  • synax  (27.09.19 20:59:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.