GS'li Lemina'nın cezası

Bunca yıl futbolu takip ederim, ilk defa böyle bir şey duydum. Adam premier leaguede kırmızı kart görüp 3 maç ceza almış, 2 maç cezayı orda çekmiş, kalan bir maç cezayı da bizim ligde çekmiş. Böyle bir şey var mıydı ya? şampiyonlar ligi, avrupa ligi olsa neyse, gittiği takımın bir sonraki avrupa maçında cezalı oluyorlardı. Ligler arasında böyle bir şey yoktu sanki ya, yeni mi geldi bu kural?

yeni geldi evet. dortmunda giden bir oyuncuda da oldu geçen.

  • avatar is back  (22.09.19 12:01:25)
lemina değil andone abi. evet eskiden yoktu da kaç sezondur var bu kural onu tam bilmiyorum. ağır disiplin cezaları için devam etmesi mantıklı ama 2 - 3 maçlık normal kırmızı kart cezaları için saçma geliyor

  • semaforo de medianoche  (22.09.19 13:08:24)
bana da tuhaf geliyor ama var oyle bir sey evet. perisic de bayern'de ilk macina cikamamisti bu yuzden.

  • der meister  (22.09.19 14:50:10)
@semaforo aynen ya Lemina nerden çıktı, Andone imiş

  • speedy  (22.09.19 14:53:30)