köpeğim için doğal arap sabunu markası önerisi ?

selamlar,

bir takım araştırmalar sonucu köpeğimi arap sabunu ile yıkamaya karar verdim. fakat doğalını ve zararsızını nereden temin edebilirim?

marka önerisi olan?

ayrıca.. kışın köpeğim için kuru şampuan almak istiyorum. trixie markasını daha önce kullananlar var mıdır?

teşekkürler.

trixie iyi bir marka degil. kuru sampuan saglikli bir sey degil, sadece asiri yaglanma varsa, ki siz surekli yikayarak hayvanin tenindeki yag dengesini bozmadiysaniz bu olmaz, onu onler gibi gozukur,nicin kuru sampuan kullanmak istiyorsunuz?

Ben kopekler icin yapilmis kati sampuan kullaniyorum, daha once organik bir markanin sivi sampuanini kullaniyordum. Benim kopegimin sorunu pati kokusu, vucudu neredeyse hic kokmuyor(yeme-icmesiyle birebir alakali bu.). Sorun ne olursa olsun, asla agir kokulu, parfumlu icerik kullanmayin, daha kotu kokmaya baslar kopeginiz. Duzenli taramak da kokuyu azaltiyor.

Soyle bir sey buldum: www.markamama.com.tr

Icerigi daha temiz. Bu arada sabun cok uzun sure kullaniliyor, sivi sampuanlardan pahali olmasina bakmayin, totalde daha ucuza geliyor.
  • buf-e kür  (16.09.19 13:40:35)
www.naturalisadramys.com surdaki urunlere de mutlaka bakin. bitkisel hepsi. bu siteden kronik mantarli kopegim icin krem almistim. beni 6 sene her yaz hortlayan mantar illetinden kurtardi. diger urunlerini henuz almadim ama bi sey alacaksam ilk buraya bakicam artik. sahtekar alisveris yorumlari gibi oldu farkindayim ama duygularim icten ve sahici :)

  • pide  (18.09.19 12:08:16)