bizim bi eleman vk messenger kullanıyor

neden kullanıyor olabilir bunu? whatsapp falan varken?

Rus hatunlarla rahat yazışmak için.
Ben telegram kullanıyorum, gizli, güvenli geliyor.

  • neymis  (03.09.19 23:34:48)
Rus/Ukraynalilar icin

  • stavro  (03.09.19 23:35:47)
ya namazında niyazında uhrevi dünyası çoğunuzdan geniş, evli çocuklu falan elaman. bana da öyle geldi ama konduramadım. soramam da o kadar samimiyetimiz yok. ama saçma geldi yani. başka hiçbir alternatif yok mudur?

  • [GODDARD]  (03.09.19 23:38:11)
hangi sektörde çalışıyor? ruslarla iş yapıyordur belki. özellikle tekstil/ticaret alanındaysa

  • nolmus yani  (03.09.19 23:39:46)
yok ruslarla iş yapma falan yok.

  • [GODDARD]  (03.09.19 23:42:36)
Adult arşivi sağlam.

  • Bu vaka baya şi  (03.09.19 23:47:53)
rus-ukraynalı denmiş ama türk kadınlarına da buradan yürüyen çok. birkaç yıl önce kitap grubuna katılmak için vk'ya üye oldum. profilimde fotoğraf bile yok ama 10'larca "merhaba, naber, nasılsın..." mesajı aldım ve ne zaman çevirimiçi olsam birileri arkadaşlık isteği gönderiyor.

  • ganbatte  (04.09.19 00:01:06)
arkadaşlar yürüme, rus hatunlar falan dışında başka bir durumu yok mu bunun?

  • [GODDARD]  (04.09.19 00:09:15)
Dini tarikat marikat işi de olabilir. VK Rus sitesi sonuçta. Ip verme durumu falan yoktur trye. Kullanan kesin vardır.

Bunun dışında %90 Ukrayna, Rus hatun düşürme servisi. Ve adult arşivi kesinlikle iyidir diyebiliriz.
  • westblack  (04.09.19 00:39:00)
ukrayna gibi ülkelerde çok fazla cemaat vb. yapılanması var. acaba dedim içimden.

  • 9kuyruklukedi  (04.09.19 00:44:36)
bizim yazılım şirketi sırbistanda, merkez şirket almanya'da. yazılımcılarımız ve teknikçilerimizde dahil hemen hiç kimse whatsapp kullanmıyor, üstüne bize gülüyorlar whatsapp kullanıyoruz diye. belki benzer bir durum vardır.

  • Phoebe  (04.09.19 11:19:08)
WP kullanmamasına neden bu kadar şaşırdın ki ? Ben SMS dahi kullanmıyorum. Tek yazılı iletişim metodum e-mail veya (eskiden) Skype.

  • Avoiding The Puddle  (04.09.19 23:46:28)
avoiding kardeş whatsapp kullanmamasına şaşırmıyorum. karı kız kovalamaktan başka vk messenger neden kullanılır onu merak ediyorum. nerenizle dinliyorsunuz aq.

  • [GODDARD]  (08.09.19 17:47:03)