[]

D&r'da nasıl işe girebilirim?

secretcv'den başvurdum ama bu site kolpa gözüküyor hiç bir firma geri dönmedi?
 
d&r'i ara cv gondermek icin mail adresi iste ve oraya gonder. is aradiginda o tarz sitelere basvuru yapmak istiyorsan yap ama sirketlerin kendi maillerine atmak daha iyi sonuc verebiliyor.


  • batlegolas  (19.08.19 02:37:26 ~ 02:39:10) 
Hocam sitelerinden insan kaynakları bölümüne baktım, yenibiris'e yönlendiriyor. Orada da sadece engelli ilanı var. Ama secretcv'de baya eleman arıyor gözüküyorlar.


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (19.08.19 03:22:14) 
Doğrudan şubelere gidip form doldurmayı dene. Avm.deki diğer mağazalar o şekilde başvuru alıyorlar.


  • biseysorcaktim  (19.08.19 07:44:51) 
Ne zaman avm'den bir mağazaya başvuracağımı söylesem internetten doldur diyorlar.


  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (19.08.19 17:00:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.