Yarın sabah 18 yaşında uyansanız ilerde yine aynı kişiyle mi evlenirsiniz?

Bir uyanıyorsunuz zamanda geriye gitmişsiniz... Tekrar aynı kişiyle tanışmaya çalışıp onunla mı evlenirsiniz yoksa başka birini mi bulursunuz? Evli arkadaşlar nedenleriyle beraber dürüstçe cevaplarsa daha güzel olur.

yarın sabah 18 yaşında uyansam son yapacağım şey evlenmek olur..

hayatta en büyük başarısı evlenmek olan bir ezik olmak istemem..
  • vladimirdökümov  (06.08.19 19:56:46)
@vladimirdökümov

ne alaka anlamadım. evlenmeme kısmı tamam da evlendin diye hayattaki en büyük başarın bu olmak zorunda mı? nasıl bir mantık bu?
  • benim adim kerim hepinizi severim  (06.08.19 20:01:13)
30 yaşındayım, 18 yaşındayken tanışıp sevgili olduğum kişiyle evliyim. Zamanda geri gitsem yine onunla birlikte olurum. Eşten öte en yakın dostum, kelimenin tam anlamıyla hayat arkadaşım. Onunla birlikte olduğum için hiçbir şeyden geri kalmadım (hayallerim, kariyerim vb.), aksine bana hep destek oldu ve kendimi zorlayıp daha fazlasını yapmam için beni motive etti. İstediğim pek çok şeyi onun benim yanımda olduğunu bilerek gerçekleştirdim, gerçekleştiriyorum. Hal böyle olunca başka bir seçeneğin peşinden gitmek anlamsız geliyor.

  • fotrsapka  (06.08.19 20:06:27)
3 yaş büyümüş olurum.

  • Elduinnnn  (06.08.19 20:19:11)
Bence hayattaki en büyük başarım bu adamla evlenmek. Keske 18e dönsem ve o zaman evlensem onca zaman boşa yaşanmamış olsa

  • mavibalık  (06.08.19 20:28:27)
evli değilim ama şuan ki sevgilimi direk tercih ederim saniye düşünmeden.

  • rayde  (06.08.19 21:41:03)
bu soruya evet diyenlerin büyük çoğunluğu ya yalan söylemiş olur ya da yeni evlidir. çünkü mesele sadece sevmek-sevmemekle ilgili değil, insan kendisine ikinci bir yaşam şansı verildiğinde farklı bir yolu denemek ister, benzer bir hayat süreceksen başka bir hayatı yaşamanın ne anlamı var.

  • night train  (06.08.19 21:44:54)
Cevap degil ama iliski testinin yeni sezonuna koymalik soru. Elden ele ulastiralim:)

  • red g  (06.08.19 22:05:15)
evlenmezdim tekrar yaşasam. komple bekar kalırdım:)

  • carabelli  (07.08.19 09:32:01)
15 yıldır evliyim, geçmişe döndüğümde tekrar "evlenmek zorundaysam" yine onunla evlenmek isterim.

Ama seçeneğim varsa asla evlenmemeyi seçerim.
  • John Bloor  (07.08.19 12:04:36)
Evet yine karımla evlenmek isterdim. Ruhumun ilacı, bedenimin ilacı o benim, her yerde herkesin içinde sevgimi belli eder sözlerimi hiç esirgemem. Şiirlerim var onun için yazılmış, bütün özel günlerimizde birşeyler yazarım 3-5 satırda olsa ve cüzdanına cebine saklarım ben yanında değilken süpriz olsun diye. Seviyorum ben karımı :) 19 yıldır hayatımda , iyi ki hayatımda

  • synax  (07.08.19 23:45:30 ~ 23:46:09)