[]

Anne & bebek için hediye

Arkadaşım birkaç güne kız annesi oluyor.
Şehirdışında olduğum için internetten bir hediye sipariş verip göndereceğim.

İşine de yarayabilecek, güzel ve mümkünse orijinal bir hediye ne olabilir?
Link de gönderebilirseniz şahane olur..

Teşekkürler

 
muhtemelen tum eksiklerini almislardir ama eger sorma durumun varsa, ve biberonlari yoksa kaliteli cam biberon alabilirsin. linkte iki boy var ikisinden birer tane aldin mi guzel bir hediye olabilir.

www.e-bebek.com
  • exlibris  (31.07.19 19:02:29) 
Muslin
Sling kanguru
Puset örtüsü
Bioderma veya muslera'nin bebek bakım setleri
Emzik askısı
Bez
Daha çok bez
Biraz daha müslin
  • kullanıcı adı  (31.07.19 21:14:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.