[]

Bedelli askerlik e-devlet arayüzündeki terimler, "sevk", "evrak alma" vs...

Merhaba,

i.hizliresim.com

bu ekrandaki bilgiye göre benim 6-21 eylül arasında sevk belgemi almam ve 21 eylülde de teslim mi olmam gerekiyor. "sevk tarihi" dediği teslim olma günü mü?

bir de 21'inde askerliğim başlıyorsa tam olarak hangi gün biteceğini söyleyebilir miyiz? dönüş uçak biletini de almayı planlıyorum da...

teşekkürler

 
21 Eylül itibariyle 21 günlük askerliğiniz başlıyor. 11 Ekim’de terhis olursunuz. Verilecek yol iznine göre en erken 23 Eylül’de teslim olmanız gerekir, mesafeye göre 24-25 de olabilir. 6 Eylül’de verilecek evrakta yazar.


  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (29.07.19 21:04:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.