[]

maxipuan geçen "internet sitesi" yok mu?

maxipuan kullanılabilecek bir tane site bulamadım ya. hepsinden kaldırılmış. ne lanet kartmış puanı kazanıyorsun ama kullanacak yer yok !

n11
hepsiburada
gittigidiyor
trendyol

geçmiyor arkadaş. turna diye bir bilet sitesi var buraya aktarılıyormuş ama uçak biletine ihtiyacım yok.

var mı kullanan daha önce?

 
Kampanya sayfasına bakın Maximum'un.


  • dreamnesiac  (19.07.19 22:42:24) 
git migrostan viski al kardeşim. orada geçiyor mis gibi 10 yıllık.


  • goodz  (19.07.19 23:24:26) 
Bazi migroslarda pos cihazindan goremiyorlar puani. Net puani ogrenip "su kadar tl puan kullanicam" demek gerekebiliyor.


  • brkylmz  (19.07.19 23:41:07) 
Maxipuan biriktirebilmişsiniz tebrikler. En son 3000 tl ilk alışveriş yaptım 3 tl verdi sadaka gibi.


  • damla sakızlı dondurma  (19.07.19 23:42:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.