[]

Çaylağın biri "akşam atv'ye çıkabilirsin geçmiş olsun" diye mesaj attı

neden olabilir sizce? bi son on-onbeş entryme bakar mısınız?
 
Hiç bişey yok yazdıklarında. İhbar hattına allah bilir ne göndermiştir belki yayınlarlar diye gaza gelmiştir.


  • avatar is back  (15.07.19 21:04:42) 
eksisozluk.com bu entry'i anlamayan bir kişi var (en azından mesaj atan bir kişi) bu entry de fetoyu övdüğümü zannetmiş olabilir mi?

Anlamayan kişi; muhtemelen iyi şeyler yazmışsın ama bir şey anlamadım, türkçe öğrensen" gibilerinden saçmalamıştı. övgü olarak anlamamış.

şimdi bir de çaylak modunda okudum da, birisi sanırım benim feto hakkında iyi şeyler yazdığımı zannetmiş :D
  • muzmin evli  (15.07.19 21:09:47 ~ 21:11:05) 
Entryi ben de okudum sakincali bir sey gorunmuyor.


  • gereksiz yercekimi  (15.07.19 22:36:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.