Kindle

ingiltereden gelirken getirtmeyi düşünüyorum da,

çok fazla bütçem yok.

50-80 sterlin arasında, işimi görecek kadar pdf vs. de oynatabilen hangi kindle'ı almam doğru olur sizce?

hiç bilmiyorum bu cihazları. ayrımlarını vvs. de bilmiyorum. tek ihtiyacım olan şey; arada kitapları bundan okuyabilmek, mümkünse pdf dosyalarını da çalıştırabiliyor olsun.

wifi imiş, ek özelliklermiş vs. ilgileneceğimi düşünmüyorum.

örneğin; 167ppi ile 300ppi arasında büüyk bir fark oluyor mu okuyucu açısından?

bu arada üç aşağı beş yukarı bütçemle denk gelenler;

www.amazon.co.uk

bütçemi aşan

www.amazon.co.uk

----

şimdi bunların birbiri arasında "önemli" farkları neler?
bütçemi aşan kindle'ı alırsam ekstra ne özellik sahibi oluyorum? almazsam ne kaybediyorum?
  • tchuck  (15.07.19 10:21:45)
refurbished olani salla. refurbished dedigi, ikinci eli elden gecirip tekrar piyasaya surmek. orada olsan neyse de, alip geleceksen bence refurbished alma.

en pahali olanin cozunurlugu daha yuksek, 8 GB ve su gecirmez. Hizlica baktim.

1 ve 3 arasindaki fark ise sanirim 1'de isik var gece de okuyabil diye, digerinde yok. baska da bir farklari yok gibi. Ikisi de 167 cozunurluk, 4 GB vs.

ben 1'i alirdim.
  • sen de başını alıp gitme ne olur  (15.07.19 10:31:02)
167ppi ile 300ppi arasında çok fark olmaz değil mi o kuma kalitesi olarak?

  • tchuck  (15.07.19 10:32:14)
sanmam. bende cok eski bir kindle vardi 6-7 sene once. herhalde cozunurlugu falan da yuksek degildir. bir sorun yasamiyordum.

  • sen de başını alıp gitme ne olur  (15.07.19 10:42:50 ~ 10:56:11)
Işıklı olsun yeter

  • westblack  (15.07.19 10:53:59)