kimler plak istiyor?

hepinize iyi akşamlar duyuru, şu an staj gereği paris'teyim. 2.el kitap ve plak satan çok güzel yerler var burada ve çok uygun fiyata yapıyolar bunu. bagaj ağırlığı sorunundan dolayı kitap konusu biraz sıkıntı ama aranızdan 3 kişiye plak getirmek istiyorum. çok nadir, zor bulunan plaklardan bulabileceğimi sanmıyorum. aşağıya sanatçı veya tür isteğinizi yazarsanız ağustos sonu dönüşümde 3 tane plak getireceğim. eğer istediğiniz sanatçı/tür'de bulamazsam kendi seçtiğim plağı göndereceğim.

not: kesinlikle herhangi bir ücret talep etmiyorum. tek isteğim plakçaları olanlar ya da arkadaşına hediye edecekler katılsın. yeni hesaba ait olmayan cevaplar arasından rastgele seçeceğim.

oooo avrupa baski u.k. grubunun u.k. adli albumunun plagina hayir demem :)

ille de fransiz olsun dersen de ikinci el dusuk kondusyon ibrahim maalouf olur hani.

cok oldun sen de diyorsan da jacques brel mono kayit der susarim :D

ek not: dinlemeye yeni baslayan arkadaslar yazarsa eger beni es gecin hocam. dusunmeniz yeter.
  • brkylmz  (01.07.19 21:35:11 ~ 21:38:08)
ben istiyorum, şaşırt beni.

  • cern de cayci olmak vardi  (01.07.19 21:40:28)
Valla Styx'in Cornerstone'u ya da Chuck Berry'nin Johnny B. Goode'u ilaç gibi gelir şu anda; ne zamandır bulamıyordum. Ücretli olmasa bile bir teşekkürü düşünülür ayrıca.

Bunu düşünüp karşılıksız teklif etmeniz için de teşekkür ederim bu arada.
  • tel tokasini duzelten samuray  (01.07.19 21:41:01 ~ 21:42:05)
ben isterim. fakat öyle olmaz, karşılığında ben de sana bir plak hediye etmek isterim.

  • babilbaligi  (01.07.19 21:41:43)
Ben de isterim. Inceligin icin tesekkur ederim.

  • japon balığı  (01.07.19 21:46:12)
Ben de isterim, cok tatli fikir. Ama ben de karsiliginda suprizli bir hediye vermek isterim, kabulse beni de secilebileceklere ekle:)

  • her giriste sifresini unutan adam  (01.07.19 21:49:37)
Ben de isterim. Mümkünse the wedding present-take fountain

  • teutonic-terror  (01.07.19 21:54:40)
cocorosie'nin herhangi bir plağını hediye alsam çok sevinirdim (hepsi varsa öncelik sırasına göre noah's ark, tales of a grasswidow ya da grey oceans). ben de karşılığında sana kitap hediye edebilirim.

  • sir gawain  (01.07.19 22:12:44)
ben isterim.

iyi kondisyonda arif mardin - journey albümünü bulursan çoook mabule geçer vallahi.
(bagaja atarım, ücretini de isterim dersen) bir iki tane isim verebilirim.
türkiyeye plak getirteceğiz diye diye canımız çıktı.

ve sen nasıl bir insansın yahu?
  • lesmiserables  (01.07.19 22:19:38 ~ 22:21:54)
Dance me to the end of love - leonard cohen
Chuck berry
led zeppelin
jimi hendrix
rolling stones
beatles
belle & sebastien
steve harley & cockney rebel
Tim booth & angelo badalementi
Herhangi birinden herhangi bir sey’e ok’im. Madem ucret talep etmiyorsun sana en sevdigin kokteyl neyse onu ismarlarim ben de :)
  • twelfth  (01.07.19 22:42:00 ~ 05.07.19 11:49:16)
bana bir dalida

  • sameidiott  (01.07.19 22:50:21)
ben istemiyorum çünkü plak çalacak ekipmanım yok, olanlara getir fakat bu ince düşüncen için teşekkür etmek istedim :) plak siparişi verenlerin de seçtikleri plakları not alıyorum dinlemek için :) sadece sanatçı ismi değil de sanatçı - albüm olarak seçseniz daha güzel olur :)

  • freebird5406_2  (01.07.19 23:16:44)
jamiroquai isterim ben ama karşılıksız olmaz bir kitap hediye etmek isterim ben de. yok almam kitabını dersen de getirme bana olmaz öyle.

  • floydian  (01.07.19 23:21:34)
Ben de isterim arkadaşıma hediye etmek icin. Size de kitap hediye etmek isterim okumayı seviyorsanız

  • blacksky  (01.07.19 23:28:19)
Pikabı ve gramafonu olan kız arkadaşıma hediye etmek isterim.

Charles Aznavour... tam da memleketi :)

tesekkurler ince düşünce için..
  • biravekahve  (02.07.19 02:22:10)
önce böyle güzel ve ince fikriniz için teşekkür ederim. birkaç ay önce pikap alıp plak dünyasına giriş yaptım. şu an koleksiyonum çok güçlü değil ama elimden geldiğince biriktirmeye çalışıyorum bir şeyler. yakın zamanda da evleneceğim inşallah, benim için o kadar güzel bir ev hediyesi olurdu ki bu. :)

aretha franklin, stevie ray vaughan, king crimson, ghost (b.c.) veya queens of the stone age gruplarından herhangi bir plak olsa başka bir şey istemem. :)
  • rawr  (02.07.19 09:32:38 ~ 16:47:17)
Ince düşünce için teşekkürler efenim

İkinci ele düşmüş müdür emin değilim ama Türkiye de sıfırın dahi bulmak çok zor olduğundan şansımı deneyeyim,

İbrahim maalouf konser plakalarından biri efsane güzel olur. Kendisi yazı yazarken en büyük dostum, buradan plak istemeyip not alanlara da bir tavsiyem olsun. Benim gibi genç bir akademikseniz ve yazma sorununuz varsa ibo her türlü yazdıracak ilhamı verir.

Sevgiler tekrardan teşekkürler
  • ManikD  (02.07.19 09:33:14)
Rosko with john berberian ensemble-music and gibran 1968 abd baskısı lazım bunun.

  • glide  (02.07.19 14:35:24)
merhaba,
ben de varım. eğer seçilirsem bi' adet Elvis plağı beni pek mesut eder, teslim esnasında size bi' bira ısmarlamak isterim.
hoçça kalın.
  • o my god they killed kenny  (02.07.19 15:31:09)
ben de ekleneyim.mj live aid 1986.

  • natallica  (02.07.19 15:34:21)
bir enrico macias'a hayır demem sanırım :)

  • prizmatik  (02.07.19 15:35:21)
Bu iş noldu, kime ne aldınız?

  • glide  (25.07.19 17:44:02)