55" Hangi Televizyon?

Merhaba,

Salonda kullanılmak üzere 55" civarı; UHD , Netflix ve Smart tv olan hangi ürün alınmalı?

Bütçe: 4-6 arası

Teşekkürler

Sony, Android tv olmasıyla ve özellikleriyle bence diğerlerinden bir gömlek üstte. Uygulama namına hiçbir sıkıntı çekmezsin, vlc player kur, ip tv kur istersen asphalt indir oyna. Kumandada netflix tuşu var, yeni serilerde sanırım youtube tuşu da var.

www.vatanbilgisayar.com
  • kimlanbu  (17.05.19 14:40:38 ~ 14:43:29)
Hocam valla bu tv işi gerçekten çok fazla araştırılıp öyle alınması gereken bir şey. Paneller, yenileme hızları, renk gamı, elektrik sarfiyatı vs. alma kriterlerini çok fazla değişkenlik gösterebilen bir elektronik ürün.

  • ulukayin  (17.05.19 15:00:34)
Samsung nu8000 almak üzereyim bir bakın isterseniz.

  • demirKamil  (17.05.19 17:42:26)
Philips 55pus7303

  • belki lazim olur  (17.05.19 20:57:05)
smart tv arayuzu olarak en kullanisli en hizli arayuz LG'nin WebOS arayuzu. isisne yarayabilecek butun uygulamalar mevut(netflix,spotify, youtube, play movies, amazon prime vs) ve uyuglamalar arasi yada kanallar arasi gecis cok hizli. panel olarak da diger cogu uretici panelleri LG'den alir. aslinda arayuz disinda markalarin onemi yok. her markanin farkli segmentlerde tv'leri var. fiyat farkliligina en cok farkli kalitede paneller kullanarak sagliyorlar. o yuzden onemli olan butcenin alabilecegi en ust seriden tv almak.

  • nickmickyok  (18.05.19 00:26:19)
panele odaklanin, duzgun bir ekran almak onceliginiz olsun.

netflix-smart vs olayini tv box'larla cozun. hem daha stabil hem daha hizli olacaktir. (tv'lerin smart'lari les gibi ve 2 sene sonra cop oluyor)
  • bambaleyo  (18.05.19 11:05:51)