Set üstü ocak tavsiyesi. Cam mı emaye mi?

Cam patlar mi? Cam olanlar emaye olanlarin tam 2 kati yav. Dogalgazli set ustu 4 gözlü ocak altı üstü.

www.hepsiburada.com

Evde bundan var. Memnunuz.
  • kablelvuku  (16.05.19 10:50:32)
Lpg li diyor urun aciklamasinda. Lpg dedigi dogalgaz mi?

  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (16.05.19 10:57:09)
Lpg tüplü oluyor galiba

www.hepsiburada.com

Şu o zaman bizdeki :D
  • kablelvuku  (16.05.19 10:58:26)
cam değil.

patlamaz kolay kolay ama temizliği zor. çok kir gösteriyor ve pahalı.
  • babilbaligi  (16.05.19 11:30:57)
Ben iki yıldır cam set üstü kullanıyorum. Oldukça memnunum. Temizlik içinse siyah yerine beyaz olanları tercih ederseniz çok daha iyi olur.

  • Murtazaaylak  (16.05.19 11:35:39)
temizlik zor cam dan memnun değiliz. ekstra bilgi ocak gözü yakma düğmelerinin ocak gözlerine uzak olması önemli. küçük olanlarda tencere üstüne geliyor ve düğmeler ısınıyor.

  • mikahakkinen  (16.05.19 11:37:14)
Bizim ev kentsel dönüşüme girdiğinde yaklaşık 2 sene kiralık evde ankastre cam ocak kullandım. Aman Allahım. Cam patlamıyor ama temizliği o kadar zor ki. Hep kirli, hep kirli. Takıntılı biri değilim ama mutfağı temizleyip çıkınca insan dayansın istiyor. Mümkün değil.
Kendi evimde sadece bu sebeple çelik aldım. Emayeden daha hoş görünüyor, cam gibi pahalı ve kullanışsız değil.

  • SiyamkedisiZorro  (16.05.19 12:22:04)
2 sene önce inox bosch marka almıştık gayet memnunuz. Cam ile ilgili patlama ve kir olaylarından dolayı vazgeçmiştik.

  • kraldan cok kralci  (16.05.19 12:26:06)
cam tabii, ama piyasada satılanların alayı dandik. aksine bizim ocak, üstüne dökülen her neyse ıslak bezle şak diye çıkıyor kurutmuyor. o inox vs sildin mi çiziliyor hemen
ocağın markası barazza

  • topkapiaksaray  (16.05.19 13:22:49)
Cam kullanıyorum, çok memnunum. Ocak çevresinde deney filan yapmaya kalkmadığınız ve aşırı dandik bir ürün almadığınız sürece temizliği çok kolay, beyaz +1. Ya bir de bu temizlik olayı açıkçası biraz dökülen ne varsa beklemesiyle alakalı.

  • saveur  (16.05.19 13:55:35)
Gri cam kullanıyoruz, temizliği falan oldukça kolay, memnunuz. Siyahlar parmak izi falan kalıyor diye sevilmiyor herhalde

  • bitse de gitsek  (16.05.19 19:14:00)
senelerdir cam var bizde, patlama olayini duymadim ama tencere tava gezdirince ustunde ciziliyor. temizlemesi o kadar zor degil eger gerekli kimyasal ve aparatlari kullanirsan.

  • cooperr  (16.05.19 19:29:10)