[]

"Mailiniz ulaştı" bilgisinin gelmemesi

Merhaba,

Daha önce mail gönderdiğimde her seferinde "mailiniz ulaştı" diye otomatik bilgi maili gönderen bir yerden bu kez bu cevabı alamadım.

Gönderdiğim mail, Gönderilenler klasöründe yer alıyor. Bu mailin ulaşması benim için önemli.

Tekrar göndermeli miyim; otomatik mail gelmese de ulaşmış olabilir mi, bu neden olur?

Not: Tarayıcıdan Gmail kullanıyorum, daha önce de aynı yerden göndermiştim. Kişisel hesap olduğu için okundu bilgisi isteyemiyorum.

 
auto-response dediğiniz şey her zaman çalışmıyor olabilir, sistem tarafında güncelleme olabilir ya da gerçekten mail ulaşmamış olabilir. 5-6 saat sonra tekrar gönderin


  • vladimirdökümov  (13.05.19 18:18:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.