50 - 100 kelimeyi aynı anda çevirebileceğim bir site var mı?

Toplu kelime çevirisine ihtiyacım var. 100 150 kelimeyi kopyala/yapıştır veya excel formatında verip ihtiyacım olan dildeki karşılığını alabileceğim bir site var mı bildiğiniz?

Google translate neden kesmedi?

  • her giriste sifresini unutan adam  (11.05.19 15:27:37)
  • hitsumo  (11.05.19 15:59:14)
@hitsumo bu çok güzel oldu teşekkürler :)

  • bidakikanizialicam  (11.05.19 16:14:40)
Yandex ceviri daha iyi

  • bradshaw  (11.05.19 16:20:58)
Yazdığımı sallamamissiniz da, excel’e tek tek yazana kadar translate’e aralarina nokta koyarak yapistirmak daha kolay degil mi?

  • her giriste sifresini unutan adam  (11.05.19 16:29:29)
@her giriste kelimeler elimde toplu şekilde duruyor. asıl ortaya nokta koymak istesem yine excel'den faydalanacağım. ayrıca bildiğim kadarıyla google translate'in kelime sayısı sınırı var. Yazdığını sallamamak demeyelim de üslubun hoşuma gitmedi, tanımadığın samimi olmadığın birine kesmedi mi demek bana saygısızca geldi, o yüzden görmezden geldim.

  • bidakikanizialicam  (11.05.19 16:46:18)
@bidakikanizialicam neden saygısızlık olsun, akademik yazışma yapmıyoruz, bu kadar hassas olmaya gerek yok, bu bir deyim.

Word’e elinizdeki metni yapıştırırsınız, bul değiştir özelliğiyle tüm boşlukları tek seferde nokta’ya çevirir ardından da translate’e parca parca yapıştırırsınız. Eminim excel’de her kutuya tek tek oturtmaktan daha kolay olacaktır. Kolay gelsin...
  • her giriste sifresini unutan adam  (12.05.19 10:24:43)