Ara öğün

Ara öğünlerinizde yediğiniz sağlıklı yiyecekler var mı? Çizi çubuk kreker işini bırakmak istiyorum artık.

Meyve ve kuruyemişe ek olarak yoğurt ve kefir seviyorum ara öğünlerde. Canım tatlı çekiyorsa yoğurda tarçın ve ceviz ekliyorum. Bazen evde humus yapıp ofise götürüyorum, ara öğünde iyi gidiyor (salatalık ve havuç dilimleri de ekliyorum o zaman çantaya).

  • fotrsapka  (30.03.19 17:40:08)
Kefir, çiğ kuruyemiş(çiğ kabak çekirdeği içi, badem, fındık,yer fıstığı) , hurma, kuru erik, kuru kayısı, meyve

Bunları tek başına veya karıştırarak tüketebilirsin, kefir veya meyve salatasına ruşeym veya chia tohumu serpebilirsin. Mümkün olduğunca az işlemden geçmiş mümkünse bıçak değmemiş okside olmamış olmasına dikkat etmek gerek. Rondoya no.
  • rakidabalikolsa  (30.03.19 17:45:30)
keçiboynuzu
kuruyemiş
bazen protein bar ya da züber gibi meyve barı
kefir
muz + sütlü türk kahvesi
muz dilimlerini kakaoya batırıp yemek
diyet kek hazırlamak (yulaf unu+kuru meyve+kuruyemiş)

böyle şeyler. genelde hazır şeyler yiyorum kek vs pişirmek gibi olayları nadir yapıyorum.
  • blacksky  (30.03.19 18:49:19)