kedi geldi eve, su minnosu alayim mi? black&decker kullananlar

ev 1+1, yerler parke, salonda ufak bir kilimimsi var sadece. normalde plastik supurgeyle supurup farasla toplayip atiyorum, ustune mop geciyorum.

bir adet dandik dikey supurge var ama pipetle hupletsem daha iyi cekerim tozlari.

kedi geldi eve.

evde yeni bir esya koyacak yer yok. o yuzden kucuk bir sey almam lazim. sunu cok begendim. daha once kullanmis olan var mi? 600tlye sarjli supurge aliyorum cunku. ama sanki cok Pratik gibi duruyor. esnek borusu oldugu icin duvar koselerini falan supurebilirim sanki bununla.

www.gittigidiyor.com

Uzun borusu yok mu? Hep eğilerek süpürmek zor göründü bana. 600 tlye philipsin en basit normal elektrikli süpürgesini de alabilirsiniz. Şarjlı birşey istiyorsanız da elektroluxler iyi, onun biraz daha ucuzu da vestel rüzgar.

  • curukturpkokusu  (29.03.19 13:02:46)
bunun tasarimi degisik. hortum var ama kisa, yuvarlanip supurgeye dolaniyor gibi.

normal supurge koyacak yer yok diye istiyorum bunlari.

elektrolux ve vestele de bakayim.
  • jimicik  (29.03.19 14:04:16)
Calisma suresi 12,5 dakika. Cok yetersiz inanin. Sarjli dikey olanlari var elektrolux’un onlara bakin

  • 65 derece  (31.03.19 21:14:17)