"netflix şuan ne izleniyor" bilgisini kapatmak?

mesela ortak hesap kullanıyoruz 2 kişi tek kişilik hesapta. Biri izlerken diğeri izleyemiyor bu tamam.

ama mesela o izlerken ben girince, onun ne izlediğini görebiliyorum.

bunu kapatmanın yolu var mı?

Bildiğim kadarıyla paketler sadece aynı anda izleme sayısına göre değişiyor. Aynı anda tek kişi izleyebiliyorsa bile 5 tane ayrı profil oluşturabilirsiniz. Herkes sadece kendi profiline girdiği sürece sorun kalmaz.

  • mentat  (21.03.19 21:52:09)
yok hocam, 5 profil de olsa sadece 1 kişi izleyebilir o zaman diğer profiller izleyemez. diğer profildeki girmek isterse de "profil1 bla bla'yı" izliyor diye uyarı çıkıyor. ben işte o ne izlediğni göstermemesini istiyorum.

  • c1b2k3  (21.03.19 22:00:29)
Oyle bir secenek yok.

  • Deathrow  (21.03.19 22:07:12)
hocam bizde 4 kişilik paket var herkes aynı anda izleyebiliyor. emin misin öyle bir uyarı çıktığına?

edit: aynı şeyi aynı anda izledik mi onu bilmiyorum ama bahsettiğin uyarıya hiç denk gelmedim
  • ayin yazari  (21.03.19 22:30:46 ~ 22:31:10)
o uyarı bizde de çıkmıyor +1
biz de 5 kişi izliyoruz işten sonra herkes kendi evinden kendi profilinden izliyor öyle bir uyarı görmedim.

  • kitik  (22.03.19 10:31:05)
tek kişilik hesap kullanıyoruz biz. yani 1 kişi izleyebiliyor ama çok profil oluşabiliyor o sorun değil. o yüzden soruyorum.

  • c1b2k3  (22.03.19 18:34:50)