Bu yaptığı şey adamlıga sığar mı?

Merhaba yakın zamanda aşk değil de beğendiğim ve konuştuğum bir kız vardı, kızı bir yere davet etmek ve sohbet etmek istedim ve bir arkadaşı ile görüşceğini söyledi neyse, ben de bir arkadaşıma durumu anlattım, bu arkadaş önceden yani ben kızla ilgilenirken esprisine kızla bakışıyoruz falan diyordu, sosyal medyadan takip ediyordu, neyse sildirttim sonra kızla benim iş olmayınca bu çocuk arkadaşım güya, sen zaten aşık değildin beğendiğin çok kız vardı ben bu kıza da yürüyeceğim bakışıyoruz tekrar takip edeceğim falan dedi, salonda kızla muhabbete başladı. Şimdi bu hıyar oğlu hıyarın yaptığı şey normal bir şey mi bir de kendini savunuyor, sevgilin değil nişanlın değil diye, delirdim. Ciddi anlamda kalkmış bana bir sürü kız gösteriyorsun beğeniyorsun diyor, yahu öyle olsa bile kaçıyla konusuyorum, insan arkadaşının red yediği ya da, konuştuğu bir kıza yazar mı? Hayatımdan def edeyim mi bu çocuğu, siz ne yaparsadız. Kızı da silip engelledim, kızın da basit olduğunu düşünüyorum durumuna 'salaklae benimle konuşmasın" yazacak kadar kendini beğenmiş ve egolu, ilgi peşinde.

böyle arkadaş olmaz olsun. erkekler arasında yazılı olmayan kuraldır, arkadaşın ilgilendiği kıza yazılmaz

  • prasinos  (12.03.19 00:01:52)
bro code'u çiğnemiş arkadaşın. senin onayın olmadan böyle bir şey yapamaz.

yasalar gereği arkadaş artık arkadaşın olamaz.
  • gizemli dede  (12.03.19 00:02:05)
Brother which means "b*other aRe"

Bak temel prensip pasasi.

Yani bu durumda sen tekil kaliyorsun. Kodlari gozden gecirip. Sessiz sedasiz keserdim baglantiyi. Haa bu devirde arkadas bulmak zor bak o ok ama adam demek daha zor pasasi.

Ve ayrica gizemli nene +1
  • baldan kaymak  (12.03.19 00:10:01)
Teşekkür ederim,. Ben de ikisini de sildim, Bir kız için arkadaşlığı o bitirdi, kız pas vermeyince pişman olacak ama bitirdim bir daha konuşmam.

  • aretwoane  (12.03.19 00:38:23)
Kambek +1
Sosyal çevreniz ortaksa zaten arkadaşın da mecburen o çevreden biriyle eşleşecek. Oturup senin önce biriyle eşleşmeni beklese epey bekleyecek anlaşılan. Ayrıca başlarda “şakasına” dediğin şeyi bence o gayet ciddi ifade etmiş sana, sen ciddiye almak istememişsin. Bana böyle geldi, haksız olabilirim sonuçta siz konuşurken orda değildim.

  • megalomaniac  (12.03.19 02:08:42)
onun iş de olmaz. tangası boklu bi kız iki arkadaşı ayırmış olur. sizin bro modu güçlü değilmiş zaten.

  • hasmetizm 2046  (12.03.19 07:57:42)
"salaklar benimle konuşmasın" yazan bir kızdan hoşlanabildiğiniz için ikiniz de suçlusunuz :/

  • lilyb  (12.03.19 08:44:10)
megalomaniac++1

Bence ilk başta bro kodu çiğnemiş olan sensin. Çocuk zaten takip ediyormuş, sen sildirtmişsin. Üste çıkman haklı olman anlamına gelmiyor. Red yiyince kız da tü-kaka olmuş. Kız egolu da sen değil misin? Düşün bakalım.
  • SiyamkedisiZorro  (12.03.19 08:58:35)
Kambek ve sonrasında yazan herkese katılıyorum, özellikle lilyb'ye

  • Mossy  (12.03.19 09:16:27)
Kız seni reddetmiş işte, tapuladın mı kızı?

  • zimbirik  (12.03.19 11:15:23)
ben kızla ilgilenirken esprisine kızla bakışıyoruz falan diyordu"

sen de bunu yedin?

dostum sen kızla konustugunu sanırken bu eleman işi pişirmiş, seni şaka yollu uyarmış ama anlamamışsın. belki de kız bu elemanla işi pişirdiği için seni bırakmış.

nasıl bir ortamınız var ki kız böyle yazıyor: salaklar benimle konuşmasın

bence çok üzerinde düşünmeye değmez, büyütme. gençsiniz belli ki. hem bir kızı yüz kişi ister, bir kişi alır. önündeki maçlara bak
  • dafuq  (12.03.19 11:24:44)
@dafuq + 1

  • datnet  (12.03.19 12:07:11)
@dafuq +1

  • chitosan  (12.03.19 14:31:11)