[]

Havuza yüzmeye gidenler ağzınızda yara varken de gidiyor musunuz?

Ağzımda aft gibi ufak bir yara var. Bir kaç güne geçer ama şimdi yüzmeye gidesim var. Sağınızda solunuzda ufak yaralar varken havuza gidiyor musunuz?
 
giderim sorun olmadı hiç.


  • diffarentiationation  (03.03.19 17:22:45) 
Ne cektim havuzlardan. Turkiye'deyken ozellikle klor fazlasından kendimi cildim tamamen kabarmiş bir sekilde avilde mi bulmadim, enfeksiyon mu kapmadım, dudağımda uçuk mu çıkmadı, daha neler. Ki hepsi kalburüstü olimpik havuzlardı. Şmdi neyse ki yok böyle probelmler. Ancak ben hem diğerleri hem kendim icin açık bir yarayla havuza girmem. aft bulaşıci değil sanırım ama neyle nasıl etkileşime girer onu da bilmiyorum. Of çok dertliyim, bak yine hatırladım (._.)


  • velvetmorning  (03.03.19 17:34:32) 
hani üzerinde kahverengi yosunlar dolu denizler var ya (lağım akan hariç) işte o denizler sizin en temiz dediğiniz havuzdan sağlıklıdır. havuzda yüzmeyin. enfeksiyon kaparsınız.


  • iddaaci  (03.03.19 18:51:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.