[]

"6 cups" IKEA moka potuyla "1 cup" kahve demlenebilir mi?

IKEA ABD sitesinde moka pot'un açıklamasında "Espresso pot for 6 cups" diyor.

6 cups bana fazla gelir. Bu moka potla 1 cup kahve demlenebilir mi?


 
Küçük moka potu al. İki kişilik 1 oluyor fakat o kadar büyükte sağlıklı olmaz.


  • fasulyek  (24.02.19 10:12:52) 
  • fasulyek  (24.02.19 10:29:27) 
3 cup al. 1 cup alma sakın, kullanışsız.


  • malheiros  (24.02.19 10:31:26) 
ikeadaki paslanmaz çelik. bialetti flan alüminyum. alüminyum için de iyi değil diyorlar. o nedenle ikeayı düşünüyor herhalde."


  • sutlu nescafe  (24.02.19 10:38:28) 
şöyle düşün 6 cups dediği şeyle tam bir kahve fincanı doluyor, tek kişiysen 3 cups olanını, çift kişiyse 6 cups olanını al, ben de 3 cups olanı var bialettinin,misafir geldiğinde 6 cups alsaymışım diyorum keşke.


  • blue rebel motorcycle club  (24.02.19 12:23:05) 
Cevaplar için teşekkürler. Evet %100 paslanmaz çelik aradığım için IKEA'ya yönelmiştim. Anladığım kadarıyla IKEA da 1 kişiye uygun değil.


  • p133mmx  (24.02.19 20:43:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.