Böyle bir kadına "kolay kadın" der misiniz?

Yaklaşık iki aydır tanıştığınız bir kadın size sizden hoşlandığını söylese ve onu reddetseniz onun kolay v rahat biri olduğunu mu düşünürsünüz?

Bazı erkeklerin böyle düşünceleri varmış, bu kadar kısa sürede bana teklif ettiyse herkese edebilir diyorlarmış. Doğru mu?

Ne kadar saçma bir yaklaşım. Olumsuz bir şey düşünmem. Ne güzel, özgüvenli ve düşündüğünü söyleyen biri der geçerim.

  • fotrsapka  (14.02.19 12:01:16)
öncellikle kimseyi kolay kadın diye yaftalamam. taktik veya tabu bir öyle bir böyle oynayan kadına göre açık sözlü olanı takdir ederim.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (14.02.19 12:05:47)
Aslinda cok kotu bir dusunce bicimi ama cehalet iste. Oyle bir erkekten zaten uzak durun. O erkekler kendileri gibi cahil kadinlarla eslesiyorlar zaten.

  • Traveller  (14.02.19 12:07:48)
yok ya ne alakası, çok saçmalamaca

  • clever  (14.02.19 12:09:02)
Kesinlikle demem. Hem ne ilgisi var?

  • simderun  (14.02.19 12:21:33)
Tanıştığımız saat yattım, kolay kadın mıyım falan diyeceksin sandım. Bence bu durumu kafaya takman garip. Birinden hoşlanıp söylemenin kime ne zararı olsun. Hoşlandığını belirten erkek de kolay erkek mi oluyor

  • i ve been mistreated  (14.02.19 13:22:55)
aynı tipler yüz vermeyince de "kezban" diyor. ee kimlere normal diyor bu davarlar?

  • piremses  (14.02.19 13:31:51)
18 yaşındaysa denmez.

18 yaşından büyükse "oha 2 ay beklemek ne?" denir.
  • lcha  (14.02.19 13:52:47)
reddedince kolay ve rahat, kabul edince gerçek aşk mı oluyor şimdi anlamadım.
ya da anladım da neyse.

  • not dark yet  (14.02.19 13:53:51)
kısmen doğru zira kolay kadın demek hafif kalır.

kesin yolludur gözüyle bakarız. genel olarak da öyle bakarlar. akşam yemeğe davet ederim gece de yatağa atarım şeklinde de düşünürüz genelde.

ve yanılmayız.
  • mistikla  (14.02.19 13:54:08)
kadının kezbanı hadi bi nebze de erkeğin kezbanı hiç çekilmiyor ha tam öküz.

  • captainobvious  (14.02.19 13:55:13)
Muhafazakar arkadaslarim bile o sekilde yaftalamaz. Ne ayip lan.

  • brkylmz  (14.02.19 14:01:18)
2 ayda evlenen insanlar var yahu. ki bırak 2 ayı 2 günde de etkilenebilirsin.

ben bana direkt açılan kadınlara "kolay kadın" (bu da neyse amk) gözüyle bakmak bir yana, saygı duydum hep ve eğer bir ihtimal varsa şans verdim hep.
  • lordoz  (14.02.19 15:33:46)
İnsan iki ayda kara sevdaya bile tutulabilir. Karşısındaki insanda farklı bir şey görmüştür ya da kendisini tamamladığını hissetmiştir. Her önüne gelene aynı şeyleri hissedecek diye bir şey yok. Böyle şeyler düşünen erkekler var maalesef, uzak durmak en iyisi. Çok gereksiz ve boş insanlar.

youtu.be ^^
  • Mossy  (14.02.19 16:19:30 ~ 16:22:33)
Benim şahsi sınırım 1 sene, öncesinde olursa hafif gözüyle bakıyorum.

  • dafaisss  (14.02.19 17:10:37)
eleman zengin, yakışıklı falansa karaktersiz olması normal. cinsellige kolay ulaşım, onları nadiren seçici, çoğu zaman ise ölücü yapıyor.

  • hasmetizm 2046  (14.02.19 19:01:19)
"kolay kadın" süreyle ölçülebilecek bir olgu değil. uzun bir süre 2 ay bu arada.

  • false pretension  (14.02.19 19:58:27)