psych goth?

"olay" yok aslında, soru değil. öneri rica edeceğim.
senelerdir aşırı övdüğüm albümlerde sevdiğim şeyin tam olarak ne olduğunu buldum az önce. bu albümler swans'ın children of god'dan the great annihilator'a kadar olan kısmından(burning world hariç), tiamat'ın wildhoney'sine uzanıp gidiyor. tür fark etmeksizin psych'le goth arasındaki şeyi seviyorum yani. o tip önerilerinizi alırım. güveniyorum müzik zevkinize.

edit: nico'nun marble index'i kafasında da olabilir bu arada. deneysele kaçabilir. verdiğim örneklerden yola çıkıp "hmm, bariton vokalli yavaş ritmli 80'ler, 90'lar müziği" demenizi istemem. o değil çünkü.

chelsea wolfe olabilir.

www.youtube.com

michael gira'nın swans dışında solo işleri de var, onu da deneyebilirsin.
  • tepedeki psychedelic adam  (09.02.19 14:49:24)
hali hazırda dinliyorum. psych'ten çok, stoner'dan doom'a kaçıyor 16 psyche yalnız :D michael gira'nın solo projesi daha folk.
ikisi de tam olarak tanımladığım değil maalesef. daha psychedelic. ama o goth'un karanlığı da olacak yani.

  • QweAsdZxc  (09.02.19 15:00:09)
alien sex fiend, bauhaus gibi gruplar geldi aklıma ama bunlar da senin istediğine göre fazla post punk kalabilir. swans ve nico'yu ben de çok severim, benzerlerini bulmak zor gibi.

  • tepedeki psychedelic adam  (09.02.19 16:48:55)