İphone x - xr - mate 20 pro ?

Soru basit arkadaşlar,
İphone 6s plus ı artık değiştirme vakti geldi.
X - xr - mate 20 pro arasında kaldım.
Mate 20 pro ya büyük bir ilgi var. Ama ben öuazzam fotoğraflar çeken biri değilim.
Telefonda aradığım özellik düzgün fotoğraf çeksşn (xr burda tek kamera ile kötü mate ise aşırı fazla)
Akıcı olsun
Oyun oynarken kasmasın ısınmasın
Büyük ekran tercih sebebi. Çok fazla video film izliyorum. En önemlisi bu.
( 6s plus çerçeveli haliyle x in bpyutları aynı. Yani 6s plus
Daha büyğk görünse de teknik olarak çerçevesiz diye aynı büyüklük. 6s plustan memnunum büyğklğk olarak. )
Kısacası bu 3 telefondan hangisi tercih edilmeli? Görüşlerinizi bildirmektem çekinmeyin.

Not: airpods sahibiyim. O yüzden mate 20 pro’da AirPods sorun olur mu merak ediyorum. Korkutuyor. Fonksiyonları, video izlerken ses gecikmesi va gibi sorunlar oluyor mu? Bunu aydınlatırsak çok iyi olur bir de.

Fotoğraf değil performans önceliğinse xr.

Fotoğraf önceliğinse mate 20 Pro.

Bu ikisinin ortası seçim x olur.

Ben olsam mate20 seçerim çünkü ios sevmiyorum.
  • bos gezenin bos ustasi  (03.02.19 20:16:07)
6S'ten beri iOS kullandığını düşünürsek, Android'e geçme üzülürsün.

Çift kamera ile daha iyi fotoğraflar olsun dersen X, yok daha yeni bir cihaz olsun dersen XR.
  • kaptankedi  (03.02.19 20:21:13)
Xr.

  • valentinov  (03.02.19 20:49:31)
Mate 20 pro paket olarak çok daha iyi ve makul. Fakat aciliyeti yoksa 3-4 ay bekle + 1.

  • karacigerim vur kadehlere  (03.02.19 22:29:18)