Burun Tıkanıklığı

Burunda deviasyon nedeniyle tıkanma var her 2 tarafta. Ameliyatı biraz araştırdım ama gene tekrar ediyormuş.

Peki acaba stent tarzi hava yolunu açan bir aparat ile sorun aşmak mümkün müdür?

tek çare ameliyat.
hava üfleyen cpap cihazları işkence gibi.
ayrıca tekrar etmedi. 2 arkadaşım daha oldu. onlardada tekrar etmedi
  • aslindasorunumpsikolojik  (09.01.19 17:56:09)
Ben de bu operasyonu olma niyetindeyim. Araştırdığım kadarıyla önemli olan doktor.

Bu operasyon tekrarlar diye bir kaide yok.
  • reyals  (09.01.19 18:00:22)
Ameliyat kesin çözüm, tekrarlayamaz. Bildiğin tıkanıklık yaratan yeri kesip hava yolunu açıyor. Bence ol, rahat edersin.

  • dougsampson  (09.01.19 18:26:29)
Tekrarlıyor, 2 kere oldum.

  • Tears of Devil  (09.01.19 19:58:14)
1. Ameliyat deviasyon, 10 sene sonra 2. Ameliyat konka radyofrekans. Hala geceleri burun tıkanık, gittiğimde 3. Ameliyat diyolar :)

Tıp burun tıkanıklığı konusunda çaresiz :)
  • alembic  (09.01.19 21:44:27)
estetik işine girilmediği sürece ameliyatı pek zorlu değil, ol bence de.
ben önce deviasyon, birkaç yıl sonra konka ameliyatı oldum. ev tozu akarına alerjim olduğu için hala sık sık tıkansam da alerji ilaçları olayı çözüyor şu anda. öncesinde fiziksel problem olduğu için napsam işe yaramıyordu. velhasıl bence bi alerji testi de yaptır.

  • bxgx  (09.01.19 22:26:32)
Tekrarlama olayi yıllar sonra oluyor olsa da.

  • stavro  (09.01.19 23:23:53)