[]

Palû family

Yoğun işsizlik sonucu az önce bütün bölümleri izledim ve şu an büyük bir boşluktayım :((

Ne izlememi önerirsiniz?

Tikler gecikebilir, sabah yeni bölüm için erken uyanmam gerek.

 
aynı durumdayım.


  • sec guard  (07.01.19 04:22:04) 
müge anlı için mi soruyorsun? fahriye kara olayı var birde hemşire bir kadın var, otopside erkek olduğu ortaya çıkıyor.


  • durgunfoton  (07.01.19 04:50:18) 
Ne abarttınız her yerde palu diye sinirle bu duyuruyu okudum, youtubea ışınlandım ve yarım saat geçmiş bile teşekkürler adjsjjs


  • istenmeyen evlat  (07.01.19 05:58:28) 
Ya ben durumu anlamadım. Olayin özetini okudum ekşişeylerden falan sonucta tuncer midir nedir o adam suçlu belli yani. Eee bu olaydaki gizem ne? Ya da niye hala tartışma dönüyor. Yani olayin ilgi çekici yani ne yani bu kadar muhabbeti döndü?


  • nundu  (07.01.19 08:48:52) 
shameless izle.


  • sir gawain  (07.01.19 09:57:04) 
Bi tane daha vardı karadenizli bi aile. Ben de ekşiden dolayı haberdar oldum. Oda karışık bi hikaye youtubeda varsa onu izle. Fahriye kara olabilir yukarıda yazılmış.


  • curukturpkokusu  (07.01.19 10:04:39) 
çam ailesini izle.


  • sizofren06  (07.01.19 10:06:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.