1. sene kutlamalık otel önerisi

Erkek arkadaşımla 1. senemiz haftaya. Ben de bir otelde girelim birlikte diye düşündüm. Hamam, spa vb. imkanları olan, beğendiğiniz, beşiktaş ve çevresi oteller var mıdır? Memnun kaldıklarınız varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
İyi pazarlar:)

Condrad otel ama birinci sene kutlamak nedir gençler ya:((((

  • oldumusimdi  (05.01.19 23:55:18)
şilede öyle bi otel vardı ama adını hatırlamıyorum. bjk civarı değil ama şilede denize karşı dinlenmek varken napacaksınız orayı :(

  • windows95  (05.01.19 23:55:42 ~ 23:56:57)
www.kitapevi.com.tr bütçe deler fakat ben eşimle sevgiliyken bi kaç gün geçirmiştik. çok güzel bir kış bahçesi ve mükemmel manzaralı suit odaları var. yemekleri de şahanedir bu arada.

  • dirildimde geldim  (05.01.19 23:58:09)
1. sene kutlaması ne hıyar bir fikir demiş olsam bile öneri yapayım, biraz para harcayın.

Tekirdağ, Barbare Bağları
  • datnet  (06.01.19 00:13:15)
1. Seneyi güzel bir restorantta kutlamak daha normal bence :)

  • hakyememyemekyerim  (06.01.19 00:23:07)
Şehir dışına çıkmak seçenek dışı arkadaşlar malesef, geçen hafta çıkıldı ve önümüzdeki hafta tekrar çıkılacak. Bu hafta bir yere gitmek istemiyoruz ikimiz de. Yoksa Bursa güzel fikir ve o kitapevi benim de çok beğendiğim bir yer:) Genellikle 2 haftada bir de dışarıda güzel bir yerde birlikte yemek yiyiyoruz dolayısıyla restaurantta yemek fikrinden daha farklı bir şey olsun istedim. Bunu sık sık tekrarlıyoruz çünkü.

  • balpolen  (06.01.19 00:28:57)
paraya kiyacaksaniz le meridien olabilir. masaj alirsaniz hamami sizin icin kapatirlar. gun boyu da spa sauna vs kullanabilirsiniz. teras barindan 3 kopruyu de gorebilirsiniz.

  • brkylmz  (06.01.19 00:39:43)
Özdilek qualitasspa çok iyi.Ciftler için vip roomda var spada.Leventte

  • ırene adler  (06.01.19 01:07:14)
Adalar da çevresi sayılır mı? Otelde zaman öldüreceğinize adalarda takılmak daha iyi olur diye düşünüyorum ^^

  • farabi  (06.01.19 02:40:49)