[]

Anneye android telefonda oynanacak oyun tavsiyesi

Fal açma oyunundan sıkılan ve candy crash sevmeyen annem için oyun önerisine ihtiyacım var.
Tavsiyeniz var mıdır? 
kelimelik
toy blast

  • sutlu nescafe  (02.01.19 00:51:53) 
Androidde var mı bilmiyorum ama ben design home oynuyorum, günlük oda dekore ediyosun, gerçek oyuncuların oylamalarıyla 5 üzerinden puan alıyosun. En güzel tarafı dekorasyonda kullandığın eşyaların gerçek hayatta olan ürünler olması :) Linke tıklarsan satın alma sayfasına yönlendiriyo falan.
İkinci en güzel yanı REKLAMSIZ olması, kesintisiz oynuyosun.

  • megalomaniac  (02.01.19 02:27:52) 
Android telefonla pdf kitap indirip okumak pek zevkli. Hele bir de ekran büyükse.


  • rakidabalikolsa  (02.01.19 08:40:00) 
words of wonders


  • elorelia  (02.01.19 09:08:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.