[]

"black mirror"ı izlememiş biri "Black Mirror:Bandersnatch" filmini anlar mı

soru başlıkta. diziyi hiç izlememiş biri filmi izlesin mi?
 
tabii ki de anlar.

black mirror diger diziler gibi degildir. her bolumu farkli karakterler, farkli zaman, farkli lokasyon ve farkli hikayelerden olusan bir dizidir.

dizi demek de yanlis kacabilir black mirror icin. her bolumu bir film olarak dusunebilirsin. oyle daha mantikli.
  • eastanbool  (29.12.18 23:59:05) 
@eastanbool +1


  • Arthur Dayne  (30.12.18 00:01:04) 
gayet de anlar. sorun değil.

gönderme var daha önceki bölümlere, ama sorun değil. mesele değil o. anlarsın yani.
  • dont eat me  (30.12.18 00:03:35) 
anlarsın. Eski bölümlere gönderme var ama çok kilit noktalar değiller. Mesela duvardaki oyun afişlerinden biri eski bölümlerden birine refer ediyor.


  • condom kurşunu  (30.12.18 00:32:06) 
Anlar ama bölüm o kadar kötü ki diziden soguyabilir


  • elorelia  (30.12.18 08:07:12) 
buna vakit harcayacağına ilk iki sezon + white christmas izle, belki bir de san junipero. gerisine gerek yok.


  • sir gawain  (30.12.18 09:27:54 ~ 09:28:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.