[]

Adidas wandertag montlar neye göre ayrılıyor?

Montların model isimleri aynı fakat kodları farklı. Kodların bazıları b ile başlıyor diğerleri c ile başlıyor. Ürün açıklamaları ise aynı. Neye göre seçeceğiz?
 
link paylaşırsan yardımcı olmaya çalışırım. kod dedğin AP8353 gibi harf ve numara kombinasyonu mu?


  • kafadanbacakli  (25.12.18 11:18:32) 
@kafadanbacaklı; evet harf ve numara kominasyonu. her iki ürünün de açıklaması aynı. fiyat farkı neyden kaynaklanıyor?

yeni link: urun.n11.com

urun.n11.com
  • boyalı kuş  (25.12.18 14:37:44 ~ 27.12.18 13:35:18) 
linklerden bir tanesi çalışmıyor. ürünlerden biri CZ1793 diğerini göremedim.


  • kafadanbacakli  (27.12.18 10:55:16) 
ilk linki revize ettim..


  • boyalı kuş  (27.12.18 13:35:47) 
evet ürünler aynı. fiyat farkı adidas'ın renklerine göre yaptığı ayrımdan kaynaklı. herkesin bildiği superstar modelinde çizgisi siyah olan 699 tl (kimi yerde), çizgisi beyaz olan 469 tl gibi fiyattan satılabiliyor. bugün itibariyle adidas mağazalarında da bu tip kışlık ürünler indirime giriyor. yakından bakıp, deneyip alabilirsin.
yineliyorum bu iki ürün arasındaki tek fark renk, ha bir de belki sezon, eski sezon olayı vardır ama onun dışında fark yok.

  • kafadanbacakli  (28.12.18 00:55:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.