[]

kredi kartı kampanyalarında "üye işyeri" muhabbeti.

şu kadar harcarsan sana şu kadar puan veririm ama üye işyeri olması lazım muhabbetinde ben yakıtı alacağım istasyonun, kıyafetimi alacağım mağazanın üye mi olup olmadığını ne bilececeğim yahu? bunun olayı nedir her dükkan nereye üye bir yerde mi yazıyor nereden biliyor millet bunu:)
 
üye işyeri dediği pos aslında. o bankaya ait pos var mı yok mu sorun o. benzinliklerde oluyor genelde problem olmaz; fakat diğer yerlerde bilemezsin.


  • garaser  (19.12.18 17:02:14) 
sitelerinde de bulunur ama en kolayı XX bank posu var mı denmesi (garaser+1)


  • lcha  (19.12.18 17:18:38) 
garanti bonus flaşta etraftaki üye işyerlerini göster özelliği var.


  • sutlu nescafe  (19.12.18 17:19:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.