Nası olacak böyle gençler

Yarım saattir buraya çok mutsuzum yazmak için geliyorum. Yazıyorum ama siliyorum. Çünkü bunu yazarsam başıma kötü şeyler gelir, aileme bişey olur gibi hissediyorum.

Bugün bütün gün uyudum. Hiçbir şey yapmaya enerjim yok. Yazamıyorum ne yazaam kimle konuşsam bilemiyorum. Kafam kazan gibi sürekli düşünceler oluyor. İşimde hiç kendimi geliştirmiyorum, sığır gibi basic işleri yapıyorum verilen görevi falan. Ki bizim sektörde gelişmen lazım. 8’de evde oluyorum servis çok uzun bitik oluyorum. Arkadaş çevrem yok. Bi hobim vs yok. Kız arkadaşım yok. Sadece kitap okuyorum elimde telefon yutup video twitter falan. Kilom çok fazla. Bunu yazarken bile öyle duruyorum. Ne diyebilirim diye. Bilemiyorum. Bişe değişeceğinden de değil yani. Ne bileyim. Öyle soru değil de biraz işte ne bileyim.

Alkolden gerisi yalan bro.

  • zxcd  (09.12.18 19:17:40)
bilmiyorum rahatlatır mı ama yalnız değilsin. Günümüzde dünya nüfusunun 1/3 ü muzdariptir belki de bu durumlardan.

  • new day new life  (09.12.18 19:22:07)
Bilmiyorum sende de aynısı olur mu ama ben bu tip hayatımdan memnun olmadığım durumlarda daha kötülerini düşünerek rahatlamaya çalışıyorum. dünyanın yüzde 35’i hala temiz içme suyunun ulaşamıyor. Böyle bi yerde doğmuş olabilirdin.

Motive olmak istiyorsan da buraya bakabilirsin:

Reddit.com/r/getmotivated
  • Mcfly  (09.12.18 19:32:16)
işe kendinizi sevmekle başlamanız lazım, gerisi halledilir.

  • candide  (09.12.18 19:47:05)
bence siz gereksiz dusunce tiryakisisiniz.

bu da kotu bir bagimliliktir. bu kotu davranisinizi terk etmeye bakin.
  • Leonardo~Da~Vinci  (09.12.18 19:49:55)