Boyner iade

iki ay önce boynerden aldığım ayakkabının önü açıldı, ayakkabı markası puma ve fiyatı 675 lira. bu ayakkabıyı boynere götürsem değiştirler mi ya da başka bir ayakkabı alabilir miyim? ayakkabının faturası ve kutusu yok.

Fatura istiyorlar. Fatura ile götürunce önce incelemeye yolluyorlar gelen cevaba göre ellerinde varsa ürün değişimi yoksa hediye ceki veriyorlar.

  • brnbrs  (21.11.18 22:01:04 ~ 22:02:11)
5sene kullanilmis urunu iade aldiklarini biliyorum, network beymen boyner bunlar hep ayni cati altinda ve musteri memnuniyeti dunyanin en ust seviyesi olan markalari

  • müptezel dostoyevski  (21.11.18 22:03:57)
öncelikle faturasıyla birlikte boynere götürün, onlar incelemeye göndercekler şansınız varsa ilk durumda değişim veya iade yaparlar inceleme sonrası yoksa tüketici hakem heyetine gideceksiniz.
şansınız varsa dedim çünkü benzer durumu kuzenim yaşadı ürünü incelemeye gönderdi tam 2 kez kullanıcı hatası diye geri gönderdiler. ardından tüketici hakem heyetine gitti ve yaklaşık 1 ay içinde ayakkabinin parasini aldi.

  • ezkaza  (21.11.18 22:48:10)
Benim başıma geldi benzeri , benim 2 ay bile olmamıştı, ayakkabı yırtıldı, ayakkabıyı incelemeye aldılar, 1 ay kadar sonra kullanıcı hatası dediler, Puma ile ilgili buna benzer çok şikayet gördüm. Benim faturam vardı,faturasız işlem yaparlar mı bilemiyorum. Yine de şansınızı bir deneyin, Boyner müşteri ilişkileri iyi çalışıyor, inceleme yapıp red cevabı veren Puma idi.

  •   (22.11.18 02:07:59)
Aynısı nike'ta oldu bana. İade aldılar.

  • gölgede aynı  (22.11.18 02:14:25)