[]

spor sonrası banyo

Her gün spora gidince saçlarımı da her gün yıkamış oluyorum. Saçlarımın dengesi bozulup çok sık yaplanmaya başlıyor. Saçımı ıslatmadan duş almak da içime sinmiyor. Her gün spora gidenler ne yapıyorsunuz?
 
Sdece su.


  • alperz  (18.11.18 18:45:02) 
Çok az kullanıyorum saçıma şampuan. Yoksa pis kalmış gibi geliyor.


  • fermiparadoksu  (18.11.18 18:51:39) 
Şampuana sabuna komple veda ettim. Gerçekten bu pis bir davranış değil, hergün suya erişiminiz varsa ideal hatta.


  • farabi  (18.11.18 19:29:18) 
@farabi, abi sizin dönemle aynı değil. Zaman değişti. :D

Şaka bir yana su yeterli oluyor mu temizlik için?
  • fermiparadoksu  (18.11.18 19:50:06) 
çare zeytinyağlı sabun..


  • orion  (18.11.18 19:50:23) 
sabun. sadece suyla yıkanacağıma hiç yıkanmam. defne sabunu, zeytinyağlı gibi çeşitlerden kullanıyorum.


  • diffarentiationation  (18.11.18 20:46:00) 
Abi sporda kafamızı benche falan yaslıyoruz. Millet terli kıçıyla kafasıyla oturuyo oralara. Mecbur yıkaman lazım yani. Ben azıcık şampuanı sulandırarak saçıma uyguluyorum.


  • adwokat  (18.11.18 21:05:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.