Spotify’da bu zamana kadar en çok dinlediğiniz şarkı ve şarkıcılar

107.170.81.187:8080/public/top

Şöyle bir site buldum, spotify hesabınızla giriş yapıp kısa ve uzun vadede en çok kimleri ve hangi şarkıları dinlemişsiniz onu gösteriyor. Sizin neler çıktı? Ben en çok caaaanım Beach House’umu dinlemişim:

eksiup.com

Not: site rastgele çıktı karşıma, güvenilirliği ile ilgili bir bilgim yok. Giriş yapacak arkadaşların aklında bulunsun.

Genius forumlarinda gordugum kadariyla guvenilirmis.

Uzun vade:
Massive attack
Alice in chains
Asap rocky
Schoolboy q
Kendrick lamar
Pearl jam

Kisa vade:
Asap rocky
Nas
Massive attack
J.I.D.
A tribe called quest
Highly suspects
  • eazy  (25.10.18 22:50:36)
direkt spotify'in var boyle bi seyi spotify.me

  • hjarteblod  (25.10.18 23:19:41)
üye olduğum 4 senedir en çok dinlediğim şarkı shake it out - florence+machine olmuş, grup ise alt-j. genelde aynı şarkıyı ve grubu çok dinlemem, shuffle'ın marifetleri olmuş biraz.

  • Bruce  (25.10.18 23:38:32)
Başlığa geçerken uğradım;
@hjarteblod 'a ayrıca teşekkürler..

Görmeyeli Spotify.Me acayip geliştirmiş kendini ve tahmin ettiğim gibi belirtilen periyotta --nedense 18 Kasım++ ??- en çok dinlediğim şarkıcı Travis, en çok dinlediğim şarkı da Dream A Little Dream olmuş!

Aynı zamanda Nu Jazz, Trip Top, Acid Jazz, Rock, Pop gibi Allah ne verdiyse eşit dağılımda dinleyen, ""Enerjik"" bir parti insanıymışım ve partileme saatim saat 4 civarı günsonu delirmesiyle zirve yapmaktaymış.

Anketin böylesine can-kurban :)
  • hana bi  (25.10.18 23:51:13 ~ 23:54:20)
şarkı : husky rescue - new light of tomorrow
grup : röyksopp

  • glamdr1ng  (26.10.18 00:15:28)
beach house'u bu denli dinleyen kişileri gormek beni mutlu etti baya ya. keske konsere gelseler, gitsek ve de hayatimiz anlam kazansa :(

bu arada son albumden drunk in L.A geliyor;

open.spotify.com
  • michonne  (26.10.18 01:34:31)
kısa vadede;
grup: IDLES
şarkı: Einstürzende Neubauten, The Garden

uzun vadede
grup: Sleaford Mods
şarkı: Park Jiha, Accumulation of Time
  • misterturist  (26.10.18 01:45:17)